Yönetici Girişi

Hoş geldiniz. Başlamak için lütfen yönetici girişi yapın.


Ürünler

UBNT Edge Switch 24 Port 250W
UBNT Edge Switch 24 Port 250W
  2.945,28 TL
  • Stokta Var
UBNT PowerBeam 5AC 300mm
UBNT PowerBeam 5AC 300mm
  651,36 TL
  • Stokta Yok
UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül (2'li paket)
UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül (2'li paket)
  708,00 TL
  • Stokta Var
UBNT Rocket 2.4 Ghz Mimo UBNT Rocket 2.4 Ghz Mimo
UBNT Rocket 2.4 Ghz Mimo
  637,20 TL
  • Stokta Var
UBNT PowerBeam M5 300mm HP UBNT PowerBeam M5 300mm HP
UBNT PowerBeam M5 300mm HP
  601,80 TL
  • Stokta Yok
UBNT Air Max Base Station 2,4 Ghz 15dBi 120 deg
UBNT Air Max Base Station 2,4 Ghz 15dBi 120 deg
  913,32 TL
  • Stokta Var
UBNT Ethernet Surge Protector
UBNT Ethernet Surge Protector
  177,00 TL
  • Stokta Var
UBNT Tough PoE Switch 8 Port
UBNT Tough PoE Switch 8 Port
  1.557,60 TL
  • Stokta Yok
UBNT Rocket M5 Titanium UBNT Rocket M5 Titanium
UBNT Rocket M5 Titanium
  1.947,00 TL
  • Stokta Yok
AirFiber 24 HD AirFiber 24 HD
AirFiber 24 HD
  22.528,56 TL
  • Stokta Var
UBNT Iso Station M5 UBNT Iso Station M5
UBNT Iso Station M5
  778,80 TL
  • Stokta Var
UBNT Unifi AP AC Outdoor
UBNT Unifi AP AC Outdoor
  4.035,60 TL
  • Stokta Yok
UBNT NanoStation M5 UBNT NanoStation M5
UBNT NanoStation M5
  637,20 TL
  • Stokta Var
UBNT  Lite Beam 5AC GEN2 UBNT  Lite Beam 5AC GEN2
UBNT Lite Beam 5AC GEN2
  495,60 TL
  • Stokta Var
UBNT Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2
UBNT Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2
  1.805,40 TL
  • Stokta Var
UBNT Rocket 5 Ghz Mimo
UBNT Rocket 5 Ghz Mimo
  637,20 TL
  • Stokta Var
UBNT NanoBeam M5 19dBi UBNT NanoBeam M5 19dBi
UBNT NanoBeam M5 19dBi
  700,92 TL
  • Stokta Yok
MFI WALL MOUNT MOTION SENSOR
MFI WALL MOUNT MOTION SENSOR
  276,12 TL
  • Stokta Var
UBNT AirVision Dome Camera
UBNT AirVision Dome Camera
  346,92 TL
  • Stokta Var
UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor
UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor
  1.557,60 TL
  • Stokta Yok
UBNT POE 48V 24 WATT Gigabit
UBNT POE 48V 24 WATT Gigabit
  127,44 TL
  • Stokta Var
UBNT Edge Switch 48 Port Lite Non Poe
UBNT Edge Switch 48 Port Lite Non Poe
  3.398,40 TL
  • Stokta Yok
UBNT U Fiber SFP Multi-Mode 1G Modül (2'li paket)
UBNT U Fiber SFP Multi-Mode 1G Modül (2'li paket)
  162,84 TL
  • Stokta Var
UBNT AirVision Mini Camera
UBNT AirVision Mini Camera
  141,60 TL
  • Stokta Var