Yönetici Girişi

Hoş geldiniz. Başlamak için lütfen yönetici girişi yapın.


Ürünler

UBNT AirVision Dome Camera
UBNT AirVision Dome Camera
  346,92 TL
  • Stokta Var
Rocket Dish 31 dBi AC 5 Ghz Anten
Rocket Dish 31 dBi AC 5 Ghz Anten
  2.768,28 TL
  • Stokta Yok
MFI MPOWER MINI
MFI MPOWER MINI
  269,04 TL
  • Stokta Var
UBNT ToughCable Connectors (100 Adet)
UBNT ToughCable Connectors (100 Adet)
  460,20 TL
  • Stokta Var
UBNT U Fiber SFP Single-Mode 1G Modül (2'li paket)
UBNT U Fiber SFP Single-Mode 1G Modül (2'li paket)
  205,32 TL
  • Stokta Var
UBNT UniFi UAP AC SHD UBNT UniFi UAP AC SHD
UBNT UniFi UAP AC SHD
  3.957,72 TL
  • Stokta Yok
UBNT NanoStation Loco M2
UBNT NanoStation Loco M2
  354,00 TL
  • Stokta Yok
UBNT Air Max Base Station 5 Ghz 20dBi 90 deg
UBNT Air Max Base Station 5 Ghz 20dBi 90 deg
  955,80 TL
  • Stokta Var
UBNT NanoStation M2 UBNT NanoStation M2
UBNT NanoStation M2
  637,20 TL
  • Stokta Var
UBNT POE 48V 24 WATT Gigabit
UBNT POE 48V 24 WATT Gigabit
  127,44 TL
  • Stokta Var
UBNT Unifi AP, AC Mesh Pro UBNT Unifi AP, AC Mesh Pro
UBNT Unifi AP, AC Mesh Pro
  1.338,12 TL
  • Stokta Var
UBNT POE 48V 24 WATT
UBNT POE 48V 24 WATT
  141,60 TL
  • Stokta Var
UBNT Edge Switch 48 Port 750W
UBNT Edge Switch 48 Port 750W
  8.354,40 TL
  • Stokta Yok
UBNT PowerBeam 5AC 620mm
UBNT PowerBeam 5AC 620mm
  1.557,60 TL
  • Stokta Var
UBNT Air Max Base Station 5 Ghz 17dBi 90 deg
UBNT Air Max Base Station 5 Ghz 17dBi 90 deg
  545,16 TL
  • Stokta Yok
UBNT Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2
UBNT Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2
  1.805,40 TL
  • Stokta Var
UBNT Unifi AP AC Lite - 5'Li Paket-Adaptörsüz UBNT Unifi AP AC Lite - 5'Li Paket-Adaptörsüz
UBNT Unifi AP AC Lite - 5'Li Paket-Adaptörsüz
  2.761,20 TL
  • Stokta Var
UBNT Edge Fiber Switch 16 Port 10G SFP
UBNT Edge Fiber Switch 16 Port 10G SFP
  4.099,32 TL
  • Stokta Var
UBNT NanoBeam AC 19dBi UBNT NanoBeam AC 19dBi
UBNT NanoBeam AC 19dBi
  778,80 TL
  • Stokta Yok
UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor
UBNT Uni-Fi G3 Indoor / Outdoor
  1.557,60 TL
  • Stokta Yok
UBNT AirVision Mini Camera
UBNT AirVision Mini Camera
  141,60 TL
  • Stokta Var
UBNT UniFi Security Gateway
UBNT UniFi Security Gateway
  885,00 TL
  • Stokta Var
UBNT Unifi AP AC HD UBNT Unifi AP AC HD
UBNT Unifi AP AC HD
  2.371,80 TL
  • Stokta Var
UBNT Edge Switch 8 Port 150W
UBNT Edge Switch 8 Port 150W
  1.472,64 TL
  • Stokta Yok